O firmie

 Firma IDEAL

jest wiodącym producentem akcesoriów mających zastosowanie do montażu profili aluminiowych.


Zdobyte w ciągu 50-letniej działalności doświadczenie pozwala na utrzymanie stabilnej pozycji w branży metalowej na rynku krajowym. Działalność produkcyjno usługowa firmy poparta jest wysoką jakością wyrobów i zadowoleniem odbiorców.

W ofercie firmy IDEAL znajduje się ponad 400 różnych artykułów mających szerokie zastosowanie przy montażu dowolnych profili aluminiowych w branży wystawienniczej i meblowej. Artykuły te doskonale uzupełniają się z ofertą największych tłoczni w Polsce: Grupa Kęty oraz SAPA Aluminium. Mogą mieć zastosowanie do różnych systemów profili tłoczonych w Europie. Zasadniczym elementem który umożliwia połączenie wybranych profili są zamki, których największą zaletą jest możliwość połączeń w różnych kombinacjach (pod kątem prostym, ostrym, rozwartym).

Kolejnym ważnym elementem są głowice narożne, które swoją kolorystyką podnoszą jakość i estetykę całe konstrukcji. Aby cały system był ciekawszy proponowany jest duży wybór elementów wykończeniowych, takich jak zaślepki w różnych kolorach, nóżki, uszczelki. Polecane są również elementy łączące do zastosowań w systemach drzwi przesuwnych: wieszaki, wózki, prowadnice, złączki oraz cała gama połączeń stalowych - kątowników narożnikowych i podłogowych. IDEAL ma dobrze wyposażoną narzędziownie, która pozwala na swobodne wdrażanie wszelkich nowości oraz realizację indywidualnych zamówień klientów.

Mamy także możliwość wykonania krótkich serii i prototypów na Państwa życzenie. Kooperujemy z krajami Europy Zachodniej, a obecnie rozszerzamy sprzedaż naszych wyrobów na rynki Europy Wschodniej

Zapewniamy solidność, fachowość i wywiązywanie się z terminowych dostaw zamówionych towarów oraz wszelką pomoc techniczną w rozwiązywaniu problemów konstrukcyjnych w zabudowach opartych o profile aluminiowe.

Mamy nadzieję, iż wyroby przedstawione w naszym Katalogu, oraz korzystne dla Państwa rabaty cenowe w zakupach hurtowych sprawią, iż nasza współpraca oraz kontakty handlowe będą ulegać stałemu rozwojowi, stając się jednocześnie istotnym czynnikiem wpływającym na ciągły rozwój Państwa Firmy.